O FIRMIE - InoxSpaw Producent Maszyn Rolniczych

Przejdź do treści

O FIRMIE

InoxSpaw jest  firmą projektującą i produkującą maszyny rolnicze jak i całe linie  produkcyjne wykorzystywane w przemyśle warzywniczym.Wieloletnie doświadczenie w przemyśle produkcyjnym pozwoliło  nam na poznanie najnowszych technologii produkcji innowacyjnych maszyn rolniczych jak i urządzeń  przemysłowych.

Firma  InoxSpaw współpracuje długie lata z gospodarstwami poznając  najnowsze potrzeby rynku. Działalnością firmy jest produkcja maszyn  rolniczych głównie do dozowania, czyszczenia,polerowania,sortowania warzyw i pakowania.  Realizujemy nietypowe zamówienia jak również produkujemy seryjnie.   Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę klienta, której skutkiem  jest wyposażenie w nowoczesne i zautomatyzowane urządzenia i linie  produkcyjne.

 
Dla  nas najważniejsza jest, jakość i długa bezproblemowa sprawność  wykonywanych maszyn, dlatego ciągle szukamy nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dla tego dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma rozwijała się dynamicznie w  branży produkcyjnej maszyn rolniczych.
KONTAKT

Telefon:
+48 503 029 959                                                               
Email:
Adres:
InoxSpaw Kobylniki 20
28-530 Skalbmierz Poland
Wróć do spisu treści